ČLENSKÁ ZÁKLADNA

Volené funkce sboru
Dne 20.1.2017 byl do funkce starosty sboru zvolen na výroční valné hromadě pan Miloš Marek. Pan Václav Vápeník zůstává nadále členem SDH Vědomice a za svou práci byl oceněn funkcí čestného starosty sboru.

K 1.1.2016 byl starostou sboru Václav Vápeník, náměstkem starosty, velitelem a hlavním vedoucím mládeže Václav Sazeček, jednatelem sboru Martin Šámal a hospodářkou Renata Hypská.

Hasičská omladina:
K 1.1.2016 bylo v SDH Vědomice registrováno 26 chlapců (3 - 17 let) a 14 děvčat (3 - 17 let), do hasičského tréninku se tak v roce 2016 zapojilo rekordní množství dětí (celkem 40). Jednou týdně se děti schází k tréninku a prakticky každý víkend od dubna do října (o prázdninách méně) tak vyráží děti vstříc novým soutěžním zážitkům.

Dospělé členstvo:
Dospělá členská základna sboru čítala k 1.1.2016 23 osob, z toho 13 mužů a 10 žen. V současnosti se většina dospělých členů sboru nějakým způsobem podílí na chodu oddílu mladých hasičů, buď jako vedoucí mládeže nebo jako organizační a logistická podpora akcí oddílu, či jako doprovod na hasičské soutěže.