Jdi na obsah Jdi na menu
 

Novinky

27.4. Zatímco naši dorostenci vyrazili v sobotu do Pardubic na závody ve výstupu na věž, ostatní mladí hasiči a hasičky se sešli na tréninkovém hřišti, aby potrénovali disciplínu CTIF. Jelikož pro mnohé z dětí je nepříliš oblíbené CTIFko úplnou novinkou, dali jsme přednost pořádnému tréninku před závody v Terezíně. Všichni si ho několikrát vyzkoušeli, poznali, co tato disciplína obnáší a jaká úskalí skrývá. Jako odměna za snahu pro děti bylo na konec tréninku přichystáno opékání buřtů. Domů se všichni vraceli s pocitem dobře vykonané práce. 

 


6.4.2019 se konaly hned dva závody, kterých se naši borci účastnili. Prvním z nich bylo první jarní ZPV, které se běželo  pod romantickou zříceninou hradu Hazmburk. Těchto závodů jsme se zúčastnili již v minulém roce, a tak ti ostřílení závodníci již věděli, co je čeká, zatímco pro spoustu nováčků, mohl první závod požárnické všestrannosti být zkouškou odvahy, odhodlání a sebezapření. Naštěstí organizátoři měli domluvené krásné počasí, a tak běh v náročném, kamenitém a hodně kopcovitém terénu, nebyl nijak bezútěšný, jak by asi byl, kdyby pršelo. Závodů se zúčastnila dvě družstva Plamínků, čtyři družstva mladších žáků a jedno družstvo starších. Na stupně vítězů se probojovala dvě družstva Plamínků, "áčko" obsadilo 1. místo  a "béčko" skončilo hned v závěsu na krásném 2. místě. Ostatní výsledky jsou pod odkazem Závody 2019. Fotky jsou na Rajčeti

 

Druhým závodem, který se konal v tentýž den, byl závod dorostenců v Jablonci nad Nisou. Více pod odkazem Český halový pohár. Těchto závodů se zúčastnil Zdenda S., Matěj B. a Vojta Č. 

 


23.-24.3.2019 proběhlo druhé kolo ČHP, tentokrát v Jablonci nad Nisou. Nejlepšího výsledku dosáhla Denisa Hodková, která se umístila na 2. místě. Více o soutěži pod odkazem Český halový pohár.

 


Soutěžní sezónu roku 2019 v bězích na 60m s překážkami odstartovalo první kolo Českého halového poháru v Ostravě, které se konalo v neděli 10. března. Více informací je pod odkazem Český halový pohár.  

 


3.3.2019 se konal první halový pohár a to v Příbrami ve výstupu na věž. Za Vědomice se postavili na start tři závodníci - Zdeněk Sazeček, který obsadil krásné páté místo, Vojta Čecho, který skončil osmý a hned za ním, na devátém místě se umístil Matěj Berky.