Jdi na obsah Jdi na menu
 

Novinky

 

6.6.2021 Krajské kolo dorostu v Krupce u Teplic V neděli jsme se opět vrátili do Krupky, kde se, za nádherně slunečného (a dusného) dne, konalo Krajské kolo družstev dorostenců, mužů a žen. Za náš tým do soutěže nastoupili Zdenda Sazeček, Honza Marek, Daniel Pecháček, Matěj Šámal, Míša Jindrák, dále pak Honza Vlček, Dominik Petrlík (oba z SDH Lhenice) a Tomáš Klíma, který běžně startuje za SDH Brozany. Všichni jsme pevně doufali, že se jim podaří stejný kousek jako předešlý den starším žákům a i oni dosáhnou stejně skvělého výsledku jako jejich mladší parťáci. A i dnes se Krupka blýskala zlatem a postupem na Mistrovství České republiky dorostu, které se bude konat v červenci v Zábřehu na Moravě. Povídání o závodě je pod tímto odkazem. Fotky jsou na Rajčeti. 

 


 

5.6.2021 Krajské kolo hry Plamen v Krupce u Teplic (starší žáci + dorostenci jednotlivci) -  po týdnu od Polep se náš tým starších žáků ve složení Eliška Nováková, Melinda Javorčáková, Denča Hodková, Dáňa Hodek, Anička Abrtová, Honza Marek, Daniel Pecháček, Michal Jindrák, Matěj Šámal a Tomáš Marek pustil do zápolení o vítězství v krajském kole hry Plamen, kde by případné první místo znamenalo i postup na Mistrovství České republiky, které se letos bude konat v Jihlavě. A povedlo se! Už potřetí za sebou naše družstvo přivezlo z Krupky zlaté medaile a krásný pohár a zároveň i postup mezi 15 nejlepších týmů z celé republiky. Po obědě se pustily do zápolení o postup na MČR i naše dvě děvčata z kategorie mladšího a středního dorostu, Denča Hodková a Lucka Abrtová. Obě holky měly na programu běh na 100m s překážkami a testy hasičských vědomostí. A obě si vzaly příklad ze svých parťáků a také se prvními místy v dorostenkách probojovaly na MČR. Povídání o celém závodu je k přečtení zde. O fotky se tentokrát postarala Bára M. a jsou opět na Rajčeti.

 


 

29.5.2021 Okresní kolo Hry Plamen v Polepech (žákovské kategorie) -  v sobotu vyrazil tým mladších žáků ve složení Tereza Cinibulková, Eliška Nováková, Antonie Hyšplerová, Melinda Javorčáková, Kateřina Strachová, Daniel Hodek a Martin Sazeček společně s družstvem starších žáků v sestavě Denisa Hodková, Anna Abrtová, Michal Jindrák, Jan Marek, Matěj Šámal, Daniel Pecháček a Tomáš Marek do nedalekých Polep, aby se poprali o vítězství v okresním kole Hry Plamen. Pro starší žáky by se případné vítězství stalo vstupenkou do krajského kola a tedy možností bojovat dále o postup na Mistrovství České republiky (mladší žáci krajské kolo a MČR nemají). Obě družstva nás skvěle reprezentovala a oba týmy vyhráli. Krátká reportáž z místa konání je pod odkazem zde. Role fotografa se tentokrát ujal Zdenda S., jeho fotky jsou na Rajčeti

 


 

15.5.2021 Okresní kolo Hry Plamen  v Hrobcích (dorostenecké kategorie) - konečně jsme se dočkali a vyrazili na první závody letošní sezóny do Hrobců, a to s družstvem dorostenců a dvou děvčat, která soutěžila v individuálním závodě.  Za chlapecký tým nastoupili Zdeněk Sazeček, Michal Jindrák, Jan Marek, Daniel Pecháček, Jan Vlček, Dominik Petrlík a Tomáš Klíma. V individuálních závodech nás reprezentovala Denisa Hodková v kategorii mladší dorost a Lucie Abrtová v kategorii starší dorost. Jak kluci, tak děvčata, ve svých kategoriích vyhráli a zajistili si postup do krajského kola, kde budou kromě titulu bojovat i o postup na Mistrovství České republiky. Povídání o závodu a výsledky najdete pod tímto odkazem

 


 

Vzdělávací dny - SDH Vědomice bude pořádat o letních prázdninách formou příměstského tábora "Vzdělávací dny" pro děti a mládež (nejen hasičskou) v termínu od 9. do 13. srpna 2021. Přesnější informace získáte zde:

Vzdelavaci_dny.pdf

Prihlaska.pdf