Jdi na obsah Jdi na menu
 

Úsměvné momenty

30.6.2017 V den, kdy se dětem rozdávalo vysvědčení, se velká většina SDH zúčastnila slavnostního aktu uzavření manželství mezi našimi kamarády Zlatkou a Robertem. Aby ten vstup do svazku manželství neměli tak jednoduchý, připravili jsme jim po krásném obřadu na vědomickém obecním úřadě pár ryze hasičských disciplín, které měly prověřit jejich zdatnost překonávat překážky, které jim společně osud postaví do cesty. Jak se s tím poprali a jaké to všechno bylo, je vidět na fotkách, které jsou na Rajčeti. 


21.5.2017 Okresní kolo hry Plamen v Polepech v kategorii dorostenců přineslo jeden úsměvný moment, kdy soutěžící čekal vědomostní test a jednou z otázek, na kterou měly odpovědět byla otázka, která se do historie zapíše číslem "42". Myslím, že všichni, i dospělí, na tuto otázku nezapomenou. No posuďte sami, co asi tak s dospívající mládeží tento dotaz udělá :-) A nutno přiznat, že i dospělí měli úsměvy na tváři a o různé poznámky nebyla nouze. 

Jakou ochranu proti pohlavním chorobám můžeme použít? a) igelitový sáček, b) kondom, c) gumovou rukavici. 


5.5.2017 Dnešní trénink měl být přípravou na třídenní maratón závodů, který máme před sebou. Ovšem neprobíhal až tak úplně v tempu, které jsme všichni očekávali a místo toho přinesl úsměvný podtón, kdy děti trénovaly požární útok (ne svým přičiněním) "na stojáka". Poněkud nám selhal přívod vody a pomineme-li nebezpečí, které hrozilo, tak na chvíli měly Vědomice svou vlastní fontánu a jezero.


29.4.2017 Závody CTIF a PÚ v Terezíně se zapíší do dějin zlatým písmem co do počtu obdržených trestných bodů v disciplíně CTIF. Družstvo mladších žáků "B" ve složení Terezka, Damián, Robert, David, Miky, Melinda, Šíma, Mára a Martin nedbalo zákazu mluvení při plnění úkolu a "vykecalo" si krásných 1270 trestných bodů pouze za mluvení. Z toho Davídek jich měl na svědomí 970 :-)