Jdi na obsah Jdi na menu
 

15.4.2017 ZPV Vědomice

17. 4. 2017

15.4. 2017 Na Bílou sobotu naši závodníci změřili síly v Závodě požárnické všestrannosti na domácí půdě ve Vědomicích. V prostředí dobře známého okolního lesa za poměrně hezkého počasí vyběhli Plamínci na trať dlouhou 1,6km, mladší a starší žáci museli zdolat 1,9km a dorostenci měli trať dlouhou 2,1km. Do Vědomic se sjelo 7 družstev Plamínků, 11 družstev mladších a 11 družstev starších žáků. Dorostenců si zazávodilo v několika věkových kategoriích celkem 15. Mladších dorostenců bylo pět, ve střední kategorii závodili dva, v mladších dorostenkách startovala čtyři děvčata, ve středních tři a ve starších dorostenkách jedna závodnice.

VÝSLEDKY

DRUŽSTVA
Plamínek A 1. místo
Plamínek B 2. místo
Mladší žáci A 1. místo
Mladší žáci C 5. místo
Mladší žáci B 7. místo
Starší žáci A 2. místo
Starší žáci B 5. místo

 

 

 

 

 

 

DOROST
Mladší dorci 1. místo Zdenda S.
  3. místo Bert B.
Mladší dorky 2. místo Eliška Š.
  3. místo Bára M.
Střední dorci 1. místo David M.