Jdi na obsah Jdi na menu
 

24.6.2017 Stimax Cup Roudnice n. L.

9. 9. 2017

Druhé kolo Stimax Cupu přivítal roudnický atletický stadion, avšak letos jsme se organizace ujali sami s tím, že nám byla slíbena spolupráce ze strany města Roudnice a roudnických dobrovolných hasičů. To se tak úplně nepovedlo, popravdě nás trošku vypekli, a tak nakonec tím největším pomocníkem ze strany Roudnice byli místní Sokolové, jimž patří velké uznání a dík za nezištnou spolupráci a pomoc. Také moc děkujeme členům ostatních sborů, kteří pomohli stavět a přemisťovat překážky a přiložili ruku k dílu tam, kde zrovna bylo potřeba. Díky patří SDH Křešice za bezplatnou cukrovou vatu, od které se dítka všeho věku mohla řádně upatlat a za pomoc jejich členů při závodech. No a samozřejmě velké díky patří i všem členům našeho sboru za podporu a pomoc, za čas a nadšení, se kterým se do pořádání tohoto závodu zapojili.

I přes zpočátku nepříznivé předpovědi počasí, které zaváněly celý týden před konáním klání deštěm, se nakonec obloha oblékla do modrého, svítilo sluníčko, bylo horko, po obloze pluly bílé duchny mraků a zdálky se na stadion nesl řev motorů letadel z Airshow, které se v tomtéž termínu konalo na roudnickém letišti a dotvářelo tak kulisu napínavých výkonů. Závodů se zúčastnilo celkem 227 závodníků a závodnic všech věkových kategorií. Od nás to za ty nejmenší byli Melinda J., Kačka S. za mladší dívky v kategorii 6-8 let, kdy první jmenovaná svou kategorii vyhrála. Za stejně staré chlapce startovali Kryštof K., Vojta K., Mikuláš G., Dáňa H. a Martin S. a i kluci dosáhli bezva výsledků, když Kryštof obsadil druhé, Vojta čtvrté a Miki šesté místo. V kategorii mladší dívky ve věku 9-11 let za náš sbor startovaly Deniska H., která obsadila páté místo a Zuzka Š. krásné sedmé místo. V hodně obsazené kategorii mladších chlapců ve věku 9-11 let nás reprezentovali Michal J., Honza M., Matěj Š.  a všichni tři skončili v první polovině startovního pole. Michal si odvezl medaili za třetí místo, Honza skončil šestý a Máťa jedenáctý. Bohužel kategorie starších dívek jsme letos zastoupení neměli víceméně ze zdravotních důvodů a za starší kluky startoval jen Zdenda S., který splnil naděje v něj vkládané a probojoval se na stupně vítězů, kde vystoupal na bronzový stupínek.

VÝSLEDKY:

kategorie mladší dívky (6-8 let) - celkem 17 závodnic

 

čas 1. pokus

čas 2. pokus

celkové umístění

Melinda Javorčáková

21,42

21,60

1. místo

Kateřina Strachová

39,07

40,47

12. místo

kategorie mladší dívky (9-11let) - celkem 17 závodnic

 

čas 1. pokus

čas 2. pokus

celkové umístění

Denisa Hodková

18,92

46,08

5. místo

Zuzana Šidláková

22,57

20,75

7. místo

 

kategorie mladší chlapci (6-8 let) - celkem 23 závodníků

 

čas 1. pokus

čas 2. pokus

celkové umístění

Kryštof Keř             

22,91

23,74

2. místo

Vojta Krchňavý

26,62

31,37

4. místo

Daniel Hodek 

38,00

35,12

12. místo

Martin Sazeček

45,32 

42,17

19. místo

kategorie mladší chlapci (9-11let) - celkem 38 závodníků

 

čas 1. pokus

čas 2. pokus

celkové umístění

Michal Jindrák

16,04 

15,47

3. místo

Honza Marek

NP 

18,10

6. místo

Matěj Šámal     

21,10

26,42

11. místo

kategorie starší chlapci (11-15 let) - celkem 38 závodníků

 

čas 1. pokus

čas 2. pokus

celkové umístění

Zdenda Sazeček

14,15

15,30

3. místo