Jdi na obsah Jdi na menu
 

7.10.2017 ZPV Brozany

5. 11. 2017

7.10.2017 jsme se zúčastnili závodu požárnické všestrannosti, které se konalo pod taktovkou SDH Brozany. Jako už tradičně, se i tentokrát závod konal u brozanského kempu, a bohužel opět byla trať poměrně špatně značená, takže se mnohá družstva nevyhnula bloudění. Na to jsme ale už z předchozích ročníků tak nějak zvyklí a víceméně se s nějakým tím „zakufrováním“ počítá. I přes drobné neúspěchy v orientaci na trati, se nakonec závody povedly a z Brozan si náš sbor zásluhou družstva mladších žáků „A“ odvezl zlatou medaili.Letos nás kupodivu v Brozanech nepřivítal déšť, ale proměnlivé počasí s převahou sluníčka, a i přes relativní chladno, závody nebyly nijak podzimně pošmourné. ZPV se tentokrát neúčastnili Plamínci, ale účast byla i tak hojná. V kategorii mladších žáků startovalo celkem 19 družstev a z toho čtyři byla vědomická. V kategorii starších žáků se na startu vystřídalo postupně 13 družstev, z čehož jedno bylo z našeho SDH. Nejvíce trestných bodů se na trati sbíralo hned při první zastávce na střelbě, ostatní znalosti a dovednosti už všichni závodníci zvládali poměrně slušně. Samozřejmě až na pár drobných výjimek. Nakonec největším úspěchem bylo to, že se nám v Brozanech dostali všichni závodníci zdatně do cíle a nebyly zaznamenány žádné ztráty.

VÝSLEDKY:

 

DRUŽSTVA

Mladší žáci A

1. místo

Mladší žáci D

6.místo

Mladší žáci C

12.místo

Mladší žáci B

14.místo

Starší žáci A

7. místo