Jdi na obsah Jdi na menu
 

8.5.2017 Ctiněves

9. 5. 2017

Druhý květnový prodloužený víkend byl víkend závodně velmi náročný, tak aby toho opravdu nebylo málo, vydali jsme se ještě zkusit štěstí na závody do Ctiněvse, kde pořádalo SDH Černouček klání ve štafetě na 4x60m a v požárním útoku. Nádherné hřiště s výhledem na Říp a žlutě zářící řepkové pole kolem dokola společně se sluníčkem na obloze slibovalo téměř idylickou atmosféru. Bohužel na útok mladších "B" a starších žáků se obloha zatáhla, spustil se liják a byla zima jak v ledničce. Naše borce to ale neporazilo a byť byli zmrzlí, do útoku se pustili vskutku s vervou.

Závodů se tentokrát zúčastnili i naši nejmenší Plamínci pod vedením svého nového trenéra Michala. A určitě mu udělali radost, protože vyhráli a domů si odvezli zlaté medaile. A jelikož se první výhra neodpouští, tak si Michal zažil svůj křest vodou a skončil na konci závodů v kádi. Vzhledem k tomu, že bylo už opravdu zima a velmi citelně se ochladilo, byl zázrak, že z ledové vody nevylezl s rampouchy u nosu. 

Mladší žáci opět sestavili dvě družstva a oběma se dařilo, družstvo "A" vybojovalo stříbrné medaile a družstvo "B" nepopulární bramborové, ale velmi pěkné čtvrté místo. Starší žáci nestačili pouze na družstvo domácích závodníků, kteří předvedli přeci jen rychlejší útok, a tak si domů odvezli také stříbrné medaile. 

Všem účastníkům, kteří doprovázeli svá dítka na všechny tři závody během víkendu patří ohromný dík za dotvoření vskutku báječné a přátelské atmosféry. A ten hlavní Martině a Vaškovi, kteří věnují mladým hasičům, hasičkám i hasičatům spoustu svého času a bez jejich nadšení by se tyto akce nikdy neuskutečnily. 

VÝSLEDKY:

Plamínek 1. místo
Mladší žáci A 2. místo
Mladší žáci B 4. místo
Starší žáci  2. místo