Jdi na obsah Jdi na menu
 

CTIF a PÚ Terezín 29.04.2017

30. 4. 2017

29.4.2017 Sobota se zaleskla stříbrem, když to cinklo družstvům mladších i starších na závodech, které pořádalo SDH Terezín. Tentokrát si naši borci zazávodili v jedné z méně oblíbených disciplín, kterou je CTIF a v požárním útoku. SDH Vědomice reprezentovala dvě družstva mladších žáků a jedno družstvo starších. Počasí bylo takové aprílové, chvíli svítilo sluníčko, chvíli pršelo, ale správný hasič se vody nebojí a i přes to, že byla chvílemi dost zima, tak se závody nakonec vydařily. Vtipným momentem celých závodů bylo CTIF v podání mladšího družstva "B", které se do historie sboru zapsalo zlatým písmem, co do počtu trestných bodů, které během tohoto útoku nasbíralo, a to ne tolik za chyby při technickém provedení, ale za mluvení, které je při CTIF zakázáno. Naši borci ovšem nedbali a "vykecali" si krásných 1270 trestňáků (1 slovo = 10 trestných bodů). Na druhou stranu ale i tak neskončili poslední a obsadili 4. místo. (z 5 družstev). 

VÝSLEDKY

DRUŽSTVA
Mladší žáci A 2. místo
Mladší žáci B 4. místo
Starší žáci A 2. místo