Jdi na obsah Jdi na menu
 

2.6. 2018 Křešice

18. 6. 2018

2.6. pořádalo SDH Křešice tradiční závody ve štafetě na 4x60m a požárním útoku, kde jsme samozřejmě nemohli chybět. Křešice nás přivítaly mlhou, která se vznášela nad Labem,  než ji slunce stačilo rozehnat, a tak úplný začátek dne působil trošku tajuplně. Mlha se ale rychle rozpustila, vysvitlo slunce a závodníci tak opět čelili velkému teplu. Na start jsme postavili družstva do všech třech kategorií, Plamínek jedno družstvo, mladší žáci dvě družstva, starší jedno a mimo soutěž se na start ještě postavilo družstvo KřeVěd, které tyto závody pojalo jako dobrý trénink na krajskou soutěž. Štafeta 4x60m proběhla vcelku bez větších zádrhelů u všech zúčastněných, a tak zbývala jen otázka, jak se vydaří požární útoky. Nejprve se ke slovu dostali nejmenší závodníci a pustili se do útoku s pořádnou vervou a nadšením. To jim vyneslo nejlepší čas a svou kategorii vyhráli. Po vyhlášení výsledků kategorie Plamínek, pokračovaly požární útoky mladších a starších. Družstvo mladších A předvedlo velmi pěkný a hodně rychlý útok, béčku se útok také velmi pěkně zadařil, akorát starší žáci, kteří měli našlápnuto k velmi pěknému výsledku, svůj útok nezvládli a bohužel je hadice tentokrát neposlouchaly tak, jak by si asi představovali. Jako poslední předvedlo svůj útok družstvo KřeVěd, které šlo ale mimo soutěž a vše klaplo, nikdo nezaváhal, a tak jen můžeme doufat, že něco podobného (a rychlého) předvedou i v krajském kole hry Plamen.

 

VÝSLEDKY:

 

DRUŽSTVA
Plamínek A 1. místo
Mladší žáci A 1. místo
Mladší žáci B 3. místo
Starší žáci 4. místo