Jdi na obsah Jdi na menu
 

28.4.2018 CTIF a PÚ Terezín

3. 5. 2018

28.5.2018 Sobota přinesla našim barvám opět velké (a malinko i nečekané) úspěchy na prvních závodech v technických disciplínách a požárním útoku v letošním roce. Závody se konaly v Terezíně, na místě, které naši borci již důvěrně znají. Mladší, vzhledem k četné členské základně, postavili na start dvě družstva a starší jedno. Terezín nás letos přivítal krásným slunným a teplým počasím, což závodům takhle zkraje jara pouze prospívá, všichni si je víc užijí a je čas i na nějaké ty lotroviny a doslovnou práci s vodou, kterou na vlastní kůži ochutnali Mates Š., který si zaplaval v kádi a kluci Vojta Č. a Zdenda S., kteří si pro změnu zaplavali v nedaleké Ohři. Ale to vše proběhlo až na samém konci úspěšného dne. Ten začal jednou z disciplín, kterou mnoho závodníků příliš v oblibě nemá – požárním útokem CTIF. Letos naštěstí ani jedno z družstev nenasbíralo enormní počet trestných bodů za povídání jako vloni, i když mladší „béčko“ má ještě hodně na čem pracovat. Po CTIF následovaly požární útoky a ty se na to, že to byly první útoky v letošní závodní sezóně vůbec, poměrně zdařily. I zde je ale stále prostor pro určité zlepšení u všech družstev. Celkově se ale Terezínské zápolení dá hodnotit více než pozitivně – čtvrté vítězství v řadě v kategorii mladších je velmi cenné a umístění teamu B na bronzové příčce určitě není k zahození. K tomu se pochlapilo i družstvo starších, kteří se dokázali z pátého místa po CTIF vyhoupnout na stříbrnou příčku.

VÝSLEDKY:

DRUŽSTVA

Mladší žáci A

1. místo

Mladší žáci B

3. místo

Starší žáci A

2. místo