Jdi na obsah Jdi na menu
 

7.4.2018 ZPV Klapý

9. 4. 2018

7.4.2018 V sobotu konečně začala opět hasičská závodní sezóna. První letošní ZPV pořádalo SDH Klapý v poměrně náročném terénu pod hradem Hazmburk. Trať vedla nahoru a dolů, přes klacky, kameny a trní a i rozhodčí se na prvních závodech ukázali jako velmi přísní. Někdy až zbytečně moc. Oproti loňskému roku se závody odehrávaly za krásně slunečného a relativně teplého počasí, obloha byla jak vymetená, nebyla zima, akorát trošku foukal nepříjemně studený vítr. Za SDH Vědomice se na start postavily celkem tři hlídky Plamínků, tři družstva mladších žáků a dvě starších. Starší „áčko“ bylo klučičí, kdy z Vědomic startovali Zdenda S., Bert B. a Matěj B. a jejich počet doplňovali kluci z SDH Štětí Vojta Č. a Kuba K. . „Béčko“ naopak tvořily, kromě Vojty H., samé holky - Bára M., Eliška Š., Nikča C. Co „béčku“ chybělo na rychlosti, to dohnalo na dovednostech a dokonce rychlé, zato chybující, družstvo A, v celkovém pořadí o jednu příčku porazilo. Konkurence byla pořádná, závodů se účastnilo celkem 52 družstev, a tak se celé závody hodně protáhly. Na začátek sezóny vyšly i výsledky skvěle, a tak je teď už jen a jen prostor pro další zlepšování, případně obhájení dosažených výsledků. 

 

VÝSLEDKY: 

DRUŽSTVA

Plamínek

1.místo

Plamínek

2.místo

Plamínek

8.místo

Mladší žáci C

1.místo

Mladší žáci B

5.místo

Mladší žáci A

17.místo

Starší žáci B

6.místo

Starší žáci A

7.místo