Jdi na obsah Jdi na menu
 

Pohárová soutěž Ctiněves 8.5. 2019

26. 1. 2020

Týden po velmi studené a deštivé sobotě ve Lhenicích hned následující sobotu čekaly naše družstva další závody, tentokrát v nedaleké Ctiněvsi. Na tyto závody se podařilo sestavit hned dvě družstva mladších žáků a jedno starších. Počasí tentokrát nebylo tak hrozivé a závodníci si mohli užívat slunečních paprsků. Tentokrát byla na programu štafeta na 4x60m a požární útok. Starší žáci v první disciplíně nenašli přemožitele a usadili se na prvním místě. Obě dvě družstva mladších musela po štafetě soustředit všechnu svou pozornost na požární útok, pokud chtěla pomýšlet na stupně vítězů. V PÚ starší porazil akorát domácí Černouček, který v této disciplíně vždy dominoval, ale i tak si starší odvezli domů zlaté medaile. Družstvo mladších „B“ pak díky vydařenému požárnímu útoku obsadilo konečné třetí místo a mladší „A“ skončilo na nepopulárním čtvrtém místě.

Výsledky: 

Mladší žáci B 3. místo
Mladší žáci A 4. místo
Starší žáci A 1. místo