Jdi na obsah Jdi na menu
 

ZPV Klapý 6.4.2019

28. 4. 2019

6.4.2019 se konalo první jarní ZPV, které se běželo  pod romantickou zříceninou hradu Hazmburk. Těchto závodů jsme se zúčastnili již v minulém roce, a tak ti ostřílení závodníci již věděli, co je čeká, zatímco pro spoustu nováčků, mohl první závod požárnické všestrannosti být zkouškou odvahy, odhodlání a sebezapření. Naštěstí organizátoři měli domluvené krásné počasí, a tak běh v náročném, kamenitém a hodně kopcovitém terénu, nebyl nijak bezútěšný, jak by asi byl, kdyby pršelo. Závodů se zúčastnila dvě družstva Plamínků, čtyři družstva mladších žáků a jedno družstvo starších. 

Co se týče výsledků, tak letos nebyly, snad kromě Plamínků, nijak oslnivé. Mladší žáci neobhájili loňské prvenství, ale alespoň družstvo B skončilo na bedně. Na stupně vítězů se probojovala dvě družstva Plamínků, "áčko" obsadilo 1. místo (Filip P., Jan J., Tobiáš B. a Adéla S.) a "béčko" skončilo hned v závěsu na krásném 2. místě (Michal Z., Patrik J., Jakub Š., Kryštof K a Eva K.). Bohužel ani jedno z družstev, složené z dětí, kteří si již při závodění lecčím prošly, nedokázalo napodobit jejich malé kamarády, snad kromě už jmenovaného družstva mladších žáků "B", které se umístilo na 3. místě (Deniska H., Michal J., Daniel H., Eliška N. a Melinda J.). Mladší žáci "A" (Mikuláš G., Martin S., Kryštof K., Tomáš M.) obsadili 6. místo, družstvo C (Bára K., Katka S., Tea C., Tonča H., Patrik P.) 7. místo a družstvo D (David P., Marek L., Martin Š., Magda K.) 8. místo. Starší žáci tentokrát také nijak nezářili a obsadili až 7. místo (Deniska H., Honza M., Matěj Š., Nikola C., Gábina K.) 

 

VÝSLEDKY: 

DRUŽSTVA

Plamínek A

1. místo

Plamínek B

2. místo

Mladší žáci B

3. místo

Mladší žáci A

6. místo

Mladší žáci C

7. místo

Mladší žáci D

8. místo

Starší žáci 

7. místo