Jdi na obsah Jdi na menu
 

Závody v roce 2021

Týmové závody v září a říjnu 2021

Konec sportovní sezóny byl pro mladé hasiče, na rozdíl od loňského roku, nabitý i mnoha týmovými. Jednalo se především o branné závody (závody požárnické všestrannosti), do kterých se zapojila většina vědomické hasičské mládeže. S nejcennějšími vavříny se děti vracely jak z místních závodů v Brozanech a Lukavci tak z Křešic, kde proběhl závod požárnické všestrannosti započítávaný do okresního kola Hry Plamen. Druhé kolo této nejprestižnější a nejvšestrannější soutěže proběhne na jaře a stejně jako v předešlých letech mají naši zástupci ve všech věkových kategoriích skvěle našlápnuto k obhajobě minulých celkových vítězství.

Opět po roce se také uskutečnil velice oblíbený Lhenický dvojboj, který se koná v krásném prostředí hasičského hřiště ve Lhenicích pod Milešovkou, s výbornou organizací a lákavými cenami. Jedná se o kombinaci individuálního závodu na překážkové dráze a týmového požárního útoku, kdy do celkového hodnocení jsou započítávány kromě času z požárního útoku i časy jednotlivých členů družstva na překážkové dráze. Ve velké konkurenci obsadila družstva mladších i starších žáků druhá místa.