Jdi na obsah Jdi na menu
 

Mistři ČR z Vědomic

Po třech letech mají Vědomice opět Mistra České republiky

Na úspěch Zdeňka Sazečka z roku 2019 navázala v roce 2022 Eliška Nováková podobným úspěchem na obdobné trati v kategorii mladších dívek (Mistrovství ČR na 60 m překážek v Benešově)

 

Vědomice mají Mistra České republiky

Součástí vlašimského Mistrovství ČR ve Hře Plamen starších žáků 2019 bylo i Mistrovství ČR jednotlivců v běhu na 60 m s překážkami v kategoriích starších žáků a žákyň. V kategorii chlapců se náš zástupce Zdeněk Sazeček představil v obdivuhodné formě a po mimořádném výkonu se v obrovské konkurenci stal Mistrem České republiky v běhu na 60 m s překážkami. V loňském roce sice podobného úspěchu dosáhl i Petr Loukota (SDH Lhenice), který tehdy v našich barvách na MČR v Plzni rovněž zvítězil. Ale teprve nyní mají Vědomice svého skutečného, odchovaného Mistra České republiky, který tak zúročil svou mimořádnou a dlouhodobou píli, úsilí i nadání. Méně se letos na překážkách dařilo našim dívkám i ostatním chlapcům, nicméně vítězství Zdeňka Sazečka bylo krásnou tečkou za celým vlašimským pobytem.

mistr_z_vedomic.jpg

mistr_cr_zdenda.jpg