Jdi na obsah Jdi na menu
 

Stimax Cup 2020

12.9.2020 3. kolo Stimax Cup 2020 Ústí nad Labem -  Tímto závodem se podařilo uzavřít alespoň letošní ročník Stimax Cupu, jako jednoho z mála vícekolových závodů. Výjimečnost letošního ročníku potvrdila i skutečnost, že zde v Ústí se letos již jedno kolo konalo. I letošním roce se v tomto seriálů závodů (letos 3, normálně 4) našim mladým hasičům, jako již tradičně, dařilo. Ve většině kategorií jsme měli své zástupce na stupních vítězů jak v jednotlivých závodech, tak v celkovém pořadí. Výsledky jsou o to cennější, že konkurence je zde opravdu velká a soutěž již dávno překročila svým významem hranice Ústeckého kraje. Výsledky 3. kola v Ústí nad Labem nejdete zde

Celkové výsledky (do celkového pořadí Stimax Cupu se započítávají dva nejlepší časy a alespoň dvě absolvovaná kola) najdete zde

Fotky najdete zde

 


30.8.2020 2. kolo Stimax Cup 2020 Meziboří - Poslední prázdninová neděle byla ve znamení dalšího kola tohoto oblíbeného závodu. Hostitelem byli tentokrát dobráci z Meziboří. Ve zdejším příjemném sportovním areálu se Stimax Cup konal vůbec poprvé. Doufejme, že ne naposled. Naše děti se tradičně ve velké konkurenci neztratily. Výsledky z Meziboří najdete zde

Fotky najdete zde

 


21.6.2020 1. kolo Stimax Cup 2020 Ústí nad Labem Vůbec první letošní závody nejen pro naše sportovce, navíc po podivném průběhu jara, kdy se dlouhé období nemohlo kvůli pandemii normálně trénovat. Naši ovšem opět nezklamali, nejen jejich výsledky najdete zde 

Fotky ze závodů najdete zde i zde