Jdi na obsah Jdi na menu
 

Stimax Cup 2022

2. kolo Stimax Cupu 2022 proběhlo 14. května netradičně až v Mariánských Lázních. Takže velká část naší výpravy pojala cestu jako celovíkendový pobyt v atraktivní lokalitě, kam se běžně nepodíváme. Za krásného jarního počasí se naši mladí zástupci rozhodně neztratili:

mladší dívky (6-8 let):                      7. Libuše Votavová

                                                    10. Adéla Strachová

mladší dívky (9-11 let):                    1. místo Eliška Nováková

                                                         9. Kateřina Strachová

                                                     13. Antonie Hyšplerová

mladší chlapci (6-8 let):                    2. místo Patrik Jindrák

mladší chlapci (9-11 let):                  1. místo Adam Horálek

                                                         2. místo Daniel Hodek

starší dívky (12-15 let):                    2. místo Denisa Hodková

                                                     9. Melinda Javorčáková

starší chlapci (12-15 let):                  2. místo Jan Marek

                                                    11. Tomáš Marek

                                                    12. Matěj Šámal

mladší dorostenky (13-16 let):          1. místo Anna Abrtová

                                                         9. Nikola Cinibulková

starší dorostenky a ženy (+17 let):    5. Lucie Abrtová

                                                     14. Kateřina Čvančarová

                                                     18. Kateřina Malá

mladší dorostenci (13-16 let):           1. místo Michal Jindrák

starší dorostenci a muži (+17 let):    15. Zdeněk Sazeček

 

Fotografie zde

 

1. kolo Stimax Cupu 2022 proběhlo 24. dubna v Ústí nad Labem za nepříznivého, deštivého a chladného počasí. To bylo také důvodem zrušení soutěže pro poslední startující skupinu dorostenců a mužů. Našim zástupcům se tentokrát dařilo méně než jsme byli zvyklí:

mladší dívky (6-8 let):                      16. Libuše Votavová

mladší dívky (9-11 let):                    18. Antonie Hyšplerová

mladší chlapci (6-8 let):                    2. místo Patrik Jindrák

mladší chlapci (9-11 let):                  2. místo Daniel Hodek

                                                  17. Adam Horálek

starší dívky (12-15 let):                    8. místo Denisa Hodková

                                                     11. Melinda Javorčáková

starší chlapci (12-15 let):                  3. místo Jan Marek

                                                     9. Jan Šulc

                                                     13. Matěj Šámal

                                                     16. Tomáš Marek

mladší dorostenky (13-16 let):          13. Nikola Cinibulková

starší dorostenky a ženy (+17 let):     z důvodu nepříznivého počasí absolvováno pouze jedno kolo

                                                      20. Kateřina Malá

                                                      30. Kateřina Čvančarová

mladší dorostenci (13-16 let):            z důvodu nepříznivého počasí zrušeno

starší dorostenci a muži (+17 let):      z důvodu nepříznivého počasí zrušeno