Jdi na obsah Jdi na menu
 

Mistrovství ČR 2023

 

2.7. 2023 Domažlice 

Mistrovství České republiky dorostenců (týmové). Při své čtvrté účasti v řadě se náš tým dorostenců (Jan Marek, Michal Jindrák, Matěj Šámal, Václav Dolejší, Tomáš Marek, Jan Šulc, Daniel Urban, František Procházka) tentokrát nedokázali oproti loňsku v celkovém hodnocení posunout a skončili na 12. místě, což je trochu zklamání. Světlejším okamžikem naší účasti bylo skvělé třetí místo Michala Jindráka v disciplíně 100 m překážek, díky němuž si Michal odvezl bronzovou individuální medaili.


 

1.7.2023 Domažlice

Mistrovství České republiky dorostenek (týmové). Náš tým děvčat (Denisa Hodková, Lucie Abrtová, Ema Nejedlá, Antonie Mauleová, Pavlína Hauptvoglová, Petra Tušinská, Kateřina Čvančarová, Alexandra Němcová) při své druhé účasti na MČR skončil na 10. místě, což je oproti loňsku mírné pohoršení.

 


 

24.-25.6.2023 Nový Jičín

Mistrovství ČR Hry Plamen Naši nejlepší starší žáci (Denisa Hodková, Eliška Nováková, Michal Jindrák, Matěj Šámal, Tomáš Marek) letos startovali ve Hře Plamen jako součást družstva SDH Mojžíř, čímž jsme splatili mojžířským dluh, za to že nám zase oni v předchozích letech vypomáhali s doplněním našeho družstva dorostenců z jejich zdrojů. Mojžířský tým s našimi zástupci vybojoval na MČR konečné 11. místo, tím předčil naše vědomická umístění z předchozích let.